Prírodný vápnik- svetový unikát z Cífera

Nervozita keď sa Ti nedarí na ihrisku, alebo kŕče v nohách po prejdených kilometroch na greene? Či si dopraješ pohárik obľúbeného aperitívu alebo kávičky častejšie ako je „dovolené“? Vápnik ako doplnok je elegantné riešenie.

Prečo je vápnik pre nás, golfistov, taký dôležitý? Pevné kosti a zdravé zuby sú všeobecne známym faktom. Je to najrozšírenejší minerál v našom tele, je súčasťou membrány buniek a výrazne ovplyvňuje mnohé metabolické procesy. Naše telo využíva vápnik pre správne fungovane srdca, zrážanie krvi a pozitívne ovplyvňuje vysoký krvný tlak. Ak sa Ti na golfovom ihrisku z času na čas ozývajú bolestivé kŕče v nohách, pravidelným užívaním kalcia ich zmierniš, prípadne im vieš úspešne predchádzať. A konečne! Bývaš častejšie nervózny, či už bez príčiny, alebo po horšie zahranej partičke golfu s priateľmi? Doslova cítiš ako sa Ti zdvíha tlak? Jedna doplnková kapsula denne Ti zabezpečí správne fungovanie nervového systému, zmierni problémy s trávením a taktiež pomáha predísť osteoporóze či paradentóze. Zdravie máme len jedno a ako športovci si to jednoznačne uvedomujeme. Dopĺňať vápnik každý deň je elegantný a jednoduchý spôsob, ako sa o seba starať zase o trošku viac. Máme čisto prírodné riešenie, ktoré pochádza priamo zo Slovenska a ak sa chystáš na turnaj do Penati už 21.5., pribalíme Ti jedno balenie so sebou.

Spoločnosť BIOMIN spája roky skúseností našich predkov a moderné technológie. Pracujú s faktom, že vaječné škrupiny sú vynikajúcim zdrojom prírodného vápnika. Vynašli nový spôsob spracovania, sušenia, mletia a tepelného ošetrenia škrupín, čo dalo za vznik unikátnej technológie, vďaka ktorej už niekoľko desaťročí vyrába spoločnosť BIOMIN, a.s., jedinečný produkt- prírodný vápnik z vaječných škrupín. Nejde o chemicky pripravovanú vápenatú soľ, ale o čisto naturálny produkt, ktorý je bohatým zdrojom nie len vápnika, ale aj horčíka, fosforu, mangánu, lítia, selénu a medi v prirodzených biologických väzbách. Obsahuje taktiež látky, ktoré zabezpečia účinné vstrebávanie a správne využitie v organizme.

Spoločnosť BIOMIN, a.s., je jediným výrobcom na celom svete, ktorý vyrába liek z vaječných škrupín v GMP kvalite, exportuje sa do Česka, Poľska, Holandska, Rakúska a na stredný východ. Tento prírodný produkt s patentom je výnimočný svojim humánnym spracovaním a využitím. Vďaka veľkému úspechu a snahe prinášať komplexné riešenia, spoločnosť svoje portfólio doplnkov rozšírila o sériu prírodných vitamínov D3 a K2, vďaka ktorým sa vápnik ideálne vstrebáva a ukladá priamo do kostí a zubov.

Slovensko je možno malá krajina, ale rozhodne s veľkými nápadmi a spoločnosť ako Biomin, a.s., svojim prínosom pre vedu, výskum a inovácie, nám na kvalite rozhodne pridáva. Čo poviete?