Prírodný vápnik- svetový unikát z Cífera

Chceš mať pružné a pevné kosti, ktoré Ťa ponesú ešte veľa kilometrov na greene a zabezpečia pevný postoj pri odpale? Zdravý chrup, ktorým sa budeš môcť pýšiť na fotkách z turnajov? Dopĺňať vápnik je najefektívnejším riešením pri starostlivosti o kosti a zuby.

Prečo je vápnik pre nás, golfistov, taký dôležitý? Pevné a pružné kosti sú základným pilierom, vďaka ktorému môže náš pohybový systém fungovať správne. Pravidelným užívaním dostatočného množstva vápnika, v potrave alebo formou výživného doplnku, predchádzame vzniku ochorení ako sú:  rednutie kostí osteopénia a osteoporóza či paradentóza. Vápnik je najrozšírenejší minerál v našom tele, je súčasťou biológie membrány buniek a výrazne ovplyvňuje viaceré metabolické procesy. Telo využíva vápnik pre správne fungovanie srdca, zrážanie krvi a pozitívne ovplyvňuje krvný tlak. Zdravie máme len jedno a ako športovci si to jednoznačne musíme uvedomovať. Jesť dostatok tvarohu, tvrdých syrov a pravidelne dopĺňať vápnik je elegantný a jednoduchý spôsob, ako sa o seba starať zase o trošku viac.  BIOMIN a.s. nám prináša elegantné prírodné riešenie, vysoko efektívne,  ktoré pochádza priamo z prírody a zo Slovenska.

Spoločnosť BIOMIN a.s. spojila roky skúseností našich predkov a moderné technológie do svetového patentu. Pracujú s faktom, že vaječné škrupiny sú jedinečným zdrojom vysoko vstrebateľného prírodného vápnika. Vynašli nový spôsob spracovania, sušenia, mletia a ošetrenia vaječných škrupín, čo dalo za vznik unikátnej technológie, vďaka ktorej už niekoľko desaťročí vyrába spoločnosť BIOMIN, a.s., jedinečný produkt- prírodný vápnik z vaječných škrupín. Nejde o chemicky pripravovanú vápenatú soľ, ale o čisto naturálny produkt, ktorý je bohatým zdrojom  vápnika, ale aj horčíka, fosforu, mangánu, lítia, selénu a medi v prirodzených biologických väzbách. Obsahuje taktiež látky, ktoré zabezpečia o 30% účinnejšie vstrebávanie a správne využitie v organizme oproti akémukoľvek anorganickému zdroju.

Spoločnosť BIOMIN, a.s., je jediným výrobcom na celom svete, ktorý vyrába liek z vaječných škrupín v GMP kvalite, exportuje do Česka, Poľska, Holandska, Rakúska a na stredný východ. Tento prírodný produkt je výnimočný svojim spracovaním a využitím v humánnej medicíne. Vďaka veľkému úspechu a snahe prinášať komplexné riešenia, spoločnosť svoje portfólio rozšírila o sériu prírodných vitamínov D3 a K2, vďaka ktorým sa vápnik lepšie vstrebáva a ukladá priamo do kostí a zubov a tvoria navzájom neoddeliteľnú metabolickú väzbu v organizme. 

Slovensko je možno malá krajina, ale rozhodne s veľkými nápadmi a spoločnosť ako BIOMIN, a.s., svojim prínosom pre vedu, výskum a inovácie, nám na unikátnosti rozhodne pridáva. Čo poviete?